Koroisten Puutarha Oy

Haagantie 63, 20380 Turku
Puh. 020 7402 406
Fax 020 7402 407
info@koroistenpuutarha.fi
www.koroistenpuutarha.fi 


Myynti, asiakaskäynnit, tarjoukset ja kuljetusvahingot
Tytti Haahti
040 7095 617
tytti.haahti@koroistenpuutarha.fi


Myynti, kuljetusjärjestelyt, laskutus ja reklamaatiot

Katri Laine
040 7095 615
katri.laine@koroistenpuutarha.fi


Myynti, asiakaskäynnit ja tarjoukset

Niina Haario
040 7095 594
niina.haario@koroistenpuutarha.fi

Kristiina Aittokallio
050 3361 710
kristiina.aittokallio@koroistenpuutarha.fi

Marja Heinonen
040 7095509
marja.heinonen@koroistenpuutarha.fi

Virpi Grahn
050 5688 544
virpi.grahn@helle.fi

Viljelyneuvonta
Jarkko Suominen 
jarkko.suominen@koroistenpuutarha.fi

Hallinto
Niklas Narvanmaa
0400 721 878
niklas.narvanmaa@helle.fi

Myyntiedustus
Taimiagentti Oy
Juuso Anttila
0400 232 024

Volmaryn siemenet
Marja Salomaa
+358 (0)400 293037
marja.salomaa@helle.fi


Koroisten Puutarha Oy | Haagantie 63, 20380 Turku | Puh. 020 - 740 2406 | Fax 020 740 2407 | info@koroistenpuutarha.fi

©2018, Kaikki oikeudet pidätetään